Ara Sınav Programları (2020 GÜZ DÖNEMİ)
Fizik bölümü lisans öğretimi ara sınav programını indirmek için tıklayınız. (24.11.2020 13:29)

Matematik bölümü lisans öğretimi ara sınav programını indirmek için tıklayınız. 
(25.11.2020 12:25)


Kimya bölümü lisans öğretimi ara sınav programını indirmek için tıklayınız. (27.11.2020 13:22)

Fizik ana bilim dalı lisansüstü ara sınav programını indirmek için tıklayınız.  (27.11.2020 13:26)

Matematik ana bilim dalı lisansüstü ara sınav programını indirmek için tıklayınız. (09.12.2020 13:19)

Programlardan; dersinizin sınav tarihi, saati ve sınavınızı gerçekleştireceğiniz adresi kontrol edip sınav tarih ve saatinde o adresten sınavınızı gerçekleştirmeniz kendi sorumluluğunuzdadır.

Öğrencilerimiz çoktan seçmeli ve klasik olarak iki farklı sınav yönteminde sınavlarını olacaktır. Çoktan seçmeli sınavlar sinav.karabuk.edu.tr adresinden klasik sınavlar ise oys.karabuk.edu.tr/ adresinden gerçekleştirilecektir. Sınav programımızda sınav türü bölümünde dersin sınav türüne göre gerekli olan adres yazmaktadır ve direk excel dosyası üzerinden tıklayarak bu adreslere erişebilirsiniz. Sınav programında DİĞER diye belirtilmiş olan dersler için dersin sorumlusu olan öğretim üyesi ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Tüm öğrencilerimizin OBS üzerindeki telefon numarası ve mail adreslerini güncellemesi ve aktif olarak takip etmesi önem arz etmektedir.

Çoktan seçmeli sınavlar, (sinav.karabuk.edu.tr) için kullanıcı adınız: öğrenci numaranız Şifreniz: T.C. Kimlik numaranızdır. Sınava en fazla 15 dakika geç girebilirsiniz. Sistem 15 dakikadan sonra girmeye çalışanı sınava almamaktadır. Kendinizi ve sınav envanterlerinizi buna göre ayarlayınız. Sistem (sinav.karabuk.edu.tr) her öğrencinin sınav saatinde aktif olacaktır. Dolayısıyla sınav saatlerinizden önce sisteme girmeniz söz konusu değildir. Sınav saatinden önce sisteme girmeye çalışıp hata mesajı almanız doğal bir durumdur. Sisteme sınav saatiniz geldiğinde girmeye çalışmanız önem arz etmektedir. Test sınavları ile ilgili diğer hususları https://onlinesinav.karabuk.edu.tr/ adresinden okuyunuz.

Klasik sınavlar, (oys.karabuk.edu.tr) için kullanıcı adınız: ögrencino@ogrenci.karabuk.edu.tr Şifreniz: T.C. Kimlik no ilk beş hane Kbu* şeklindedir. (Örnek; Kullanıcı adı: 2023001122@ogrenci.karabuk.edu.tr Parola: 12345Kbu*) Klasik sınavlar ile ilgili diğer önemli hususları mutlaka https://kbuzem.karabuk.edu.tr/sinav.php adresinden okuyunuz ve ayrıca bu adresi sınav haftası boyunca kesinlikle takip etmeyi unutmayınız.

NOT: Vize sınav programlarında (muhtemel sınav çakışmalarından dolayı) değişiklik olabileceğinden sınav tarihlerinin güncel haline sınavlar başlamadan bir gün önce mutlaka tekrar bakınız. Ayrıca fakülte ve bölüm sayfanızdaki duyuruları mutlaka takip ediniz.